Umývanie okien – profesionálne umývanie, prvotriedny servis

Umývanie okien – profesionálne umývanie, prvotriedny servis

Sme experti na umývanie okien kancelárskych objektov a rodinných domov už od roku 2007. Vďaka bohatým skúsenostiam sme naše postupy a technológie na umývanie okien neustále zdokonalovali. Naše prvé skúsenosti sme naberali v zahraničí odkiaľ sme si priniesli najmodernejšie technológie a postupy. Vďaka nim dokážeme pracovať rýchlejšie a podstatne efektívnejšie.

 

Prvotriedny servis

Výsledkom je prvotriedny servis, prijateľnejšia cena a spokojnosť na strane klienta. Vždy volíme metódy, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

 

Pri umývaní okien pracujeme precízne:

  • umyjeme sklá
  • očistíme rámy okien
  • očistíme kľučky
  • očistíme parapety
  • očistíme žalúzie
  • ak je to nutné, okno rozoberieme a umyjeme aj zvnútra

 

Naším štandardom pri umývaní okien je okrem vysokej kvality aj dodržiavanie bezpečnosti pri práci v najväčšej možnej miere. Bezpečnosť je dôležitá hlavne pri umývaní okien metódou zľaňovania, ktorá je veľmi efektívna ale čo do náročnosti patrí k tým najnáročnejším.

 

Umývanie okien je pre nás hračka

Od roku 2007 sme umývali okná a čistili sklenené fasády na množstve komerčných a rezidenčných objektoch nielen na Slovensku a v Čechách ale aj v Londýne, Viedni či Paríži. Pracovali sme nie len na výškových budovách a menších kancelárskych objektoch ale napríklad aj na štadiónoch a súkromných rodinných domoch. Pozrite si ukážky našich prác a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať :)